Tak jako muži i žáci měli na sobotu 17. března naplánováno přípravné utkání. Soupeřem jim byla Doubravice, která je účastníkem okresní soutěže žáků, skupiny B. Doubravice je po podzimní části na šestém místě si ziskem 21. bodů a může se pyšnit druhou nejlepší defenzívou v soutěži. Žáci nakonec prohráli 1:6 po poločase 1:0.

Naši žáci do zápasu vstoupili aktivně a ve vyrovnané první půli šli do vedení, když Kočí vysunul Nguyen Manha jenž se sám před hostujícím gólmanem nemýlil.

Ve druhé půli Doubravice přidala, po chybě domácí zálohy dokázala vyrovnat a z pokuového kopu se dostala Doubravice do vedení. Do utkání jsme nasadili všechny hráče, které jsme měli k dispozici, což mohl být společně s náročným pátečním tréninkem hlavní důvod vysokého debaklu. Silný soupeř naše chlapce opravdu důkladně prověřil, čímž byl splněn hlavní účel tohoto přípravného zápasu.

Kočí R. – Nečas A. – Březina, Vágner P., Suchomel – Ngyuen Mahn, Kočí, Fabiánek J., Kovařík – Zmeko O., Vágner L.

Střídající: Zmeko D., Moravec R., Zouhar, Kakáč, Fabiánek F., Němec O., Němec D.