K prvnímu jarnímu zápasu nastoupili žáci v Kotvrdovicích a nezačali zrovna dobře. Od začátku zápasu vázla kombinace, přechod do útoku a spolupráce v defenzivě. S postupem času si ale chlapci vytvořili mírnou územní převahu, kterou ovšem nebyli schopni náležitě zakončit. Největší příležitost neproměnil v 25. minutě Březina. Domácí totiž zahráli malou domů a nepřímý kop poslal Březina nad bránu.

Ve druhé půli se Vavřinečtí malinko zlepšili a hrozili zejména ze standardních situací. Ale Fabiánkovu střelu domácí gólman vyrazil a Březinův přímý kop skončil na tyči. V závěru zatáhl za záchranou brzdu kapitán Michal Kočí, když stáhl unikajícího domácího hráče a tak se týmy rozešly po bezbrankové remíze 0:0.

Kočí R. – Nečas A. – Březina, Vágner P., Suchomel – Vágner L., Kočí M., Fabiánek, Kovařík – Zmeko O., Zmeko D. (20. Moravec, 60. Nečas R.)