Muži nastoupili do zápasu ve velmi kombinované sestavě, neboť z různých důvodů chybělo šest hráčů. A tak se v základní jedenáctce představil třeba veterán Pánek, nezkušený Petr Slouka, ale i šestnáctiletý debutant Jan Kocourek, kterého v závěru vystřídal další dorostenec Pavel Nečas.

Tak jako proti Šošůvce, zdobila i tentokrát naše hráče bojovnost. Lipůvka chtěla hrát technicky, ale terén a agresivní hra Vavřince byli hostím na obtíž. Již v 11. minutě házel Dvořáček dlouhý aut až do pokutového území, kde jej prodloužil Laďa Pánek. V hostující defenzívě nastal zmatek, který ukončil Roman Moravec – 1:0. Miloš Dvořáček, věren své pověsti, neproměnil v prvním poločase vyloženou brankovou příležitost.

Diváci, kteří se zdrželi o přestávce v místním parku, přišli o důležitý moment utkání. Hned v první minutě druhé půle si totiž Dvořáček s Moravcem několikrát vyměnili míč, aby následně Roman Moravec zvýšil křižnou střelou na 2:0.

Jen o několik minut později Lipůvka snížila. Domácí obránce Zmeko zahrál podle sudího v pokutovém území rukou a kopala se penalta, kterou hostující hráč s přehledem proměnil.

Lipůvka se snažila zuby nehty o vyrovnání, ale Vavřinečtí těsné vítězství ubránili. Zejména v závěru byl tlak hostí enormní, ale mužstvo opět podržel gólman Tomáš Musil.

Vavřinec – Lipůvka 2:1 (1:0); 11. Moravec R. (Pánek), 46. Moravec R. (Dvořáček), ŽK. Moravec R.

Musil T. – Konečný – Zmeko, Moravec A., Slouka – Kocourek (79. Nečas P.), Moravec R., Vágner, Musil A. – Pánek (88. Lukášek), Dvořáček