V neděli zavítali naši žáci na horkou půdu vedoucího Adamova. Na v pravdě mechovém trávníku jsme začali s ryze defenzivním sestavením a snahou co nejdéle udržet bezbrankový stav. Hned v 5. minutě ale vzaly naděje za své. Zkušená dvojice Jirka Fabiánek a Petr Vágner se v defenzívě nedohodla, čehož dokázali domácí využít – 1:0.

Následovalo důkladné přeskupení v obraně a záloze, což přineslo citelné zlepšení. Domácímu favoritovi jsme byli vyrovnaným soupeřem a několikrát nebezpečně zahrozili, příležitosti jsme ovšem nevyužili.

Po půlhodině tak přišly dva rychlé góly. Nejprve střílel ještě před pokutovým územím zcela neatakován domácí hráč a jeho střela skončila pod břevnem bezmocného gólmana Radima Kočího. O dvě minuty později chyboval v pokutovém území Lukáš Vágner a bylo to 3:0.

Do druhého poločasu jsme nastoupili se snahou zápas zkomplikovat. Ale své dvě šance neproměnil Jirka Fabiánek, když nejprve netrefil bránu a později jej skvěle vysunul Nguyen Mahn, ale Jirkovu střelu k tyči efektně domácí gólman vytáhl na roh.

I domácí měli dostatek střeleckých příležitostí, ale buď zakročil stoper Petr Vágner nebo s chutí chytající Radim Kočí, případně domácí minuli naši svatyni. Přesto přidali další tři branky. Tu na 4:0 vstřelil domácí kapitán, když se na polovině zmocnil míče a nedokázal ho nikdo zastavit. Po celý zápas potvrzoval, že patří k absolutní špičce v naší soutěži. Při jeho strážení se vystřídal Jirka Fabiánek, Michal Kočí i Antonín Nečas, ale nikdo jej nebyl schopen zastavit.

Tři minuty před koncem zápasu zahrával rohový kop Petr Vágner a Michal Kočí korigoval výsledek na konečných 6:1. Přes nelichotivý výsledek předvedli naši chlapci poctivý výkon a po celou dobu bojovali, ale soupeř byl kvalitativně někde jinde.

Adamov – Vavřinec 6:1 (3:0); 68. Kočí M. (Vágner P.)

Kočí R. – Vágner P. – Suchomel, Fabiánek , Nečas A. (60. Nečas R.) – Vágner L., Nguyen Manh, Kočí M., Kovařík – Zmeko O. (52. Kakáč 65. Zouhar), Moravec (52. Zmeko D)