Vyberte stránku

Stejně jako žáci se i muži představili na kvalitním Adamovském pažitu. Oproti žákům sehráli mnohem vyrovnanější partii a dlouho sahali minimálně po bodu. Nakonec se ale z údolí rychlých pilníků vraceli s prázdnou i oni.

Vavřinec ani tentokrát nezačal špatně a měl i první vyloženou příležitost, ale Roman Moravec nastřelil ve 14. minutě břevno. To domácí si v zakončení věděli rady. V 21. minutě dostal domácí záložník ve středu hrací plochy až příliš prostoru a času na to, aby si mohl míč připravit a přesně zamířit. Gólman Musil měl zakrytý výhled a tak střela skončila v síti u pravé Tomášovy tyče.

Našim hráčům se podařilo vyrovnat ve 33. minutě. Roman Moravec poslal mezi domácí obránce Miloše Dvořáčka a ten se v koncovce konečně nemýlil – 1:1. I po gólu měli naši borci několik velmi dobrých příležitostí, ale nenalezli v zakončení dostatek klidu. Domácí se připomněli těsně před půlí, když prudká střela rozezvučela Musilovo břevno.

Do druhého poločasu nastoupili Adamovští se zvýšeným úsilím a vytvořili si několik vynikajících příležitostí. Dvakrát podržel Vavřinec Tomáš Musil, když tvrdou střelu vyrazil rukou na břevno. Podobně, i když nohou zakročil i při střele domácího kanonýra Korytáře.

Rozhodnutí přišlo v 71. minutě po standartní situaci. Střelu z přímého kopu doprostřed brány Tomáš Musil vyrazil a domácí útočník byl u míče první – 2:1.

Stínem druhého poločasu bylo zranění kapitána Jiřího Vybíhala, který si v 55. minutě vážně poranil koleno. Byl donucen okamžitě vystřídat, vyhledat lékařskou pomoc a minimálně do konce sezóny je mimo hru.