Žáci začali aktivně, sice trestuhodně naložili s nepřímým kopem, který zahrávali za malou Bořitovskovu domů, ale v 7. minutě otevřel skóre Kovařík po centru kapitána Kočího. V 11. minutě se dostal míč po Nečasově rohovém kopu k Nguyen Manhovi a bylo to 0:2. O tři minuty později střílel zpoza vápna Michal Kočí – 0:3 a v 17. minutě jej napodobil Nguyen Manh, ten ovšem levou nohou.

Ve 25. minutě zahrával přímý kop z poloviny hřiště Antonín Nečas. Centrovaný míč z jeho kopačky přeskočil gólmana a skončil v síti. Úrodnou půlhodinu zakončil Thang Nguyen Manh a zkompletoval svůj hattrick.

Po změně stran vystřídali domácí tragického gólmana a zatlačili naše hráče do defenzívy, poněvadž ti pod dojmem slibného náskoku výrazně polevili. Nebyli se ale schopni dostat do výraznější šance. Když je totiž nezastavila obrana dirigovaná zkušenou dvojicí Nečas A. – Vágner P., zastavil je bezchybný gólman Radim Kočí. A když neproměnil Ondra Zmeko svou tutovku, skončil zápas poločasovým stavem 0:6.

BořitovVavřinec 0:6 (0:6); 7. Kovařík (Kočí M.), 11. Nguyen Manh (Nečas A.), 14. Kočí (Kovařík), 17. Nguyen Manh (Kočí M.), 25. Nečas A., 30. Nguyen Manh

Kočí R. – Vágner P. – Suchomel, Nečas A. (60. Nečas R.), Vágner L., – Zmeko O., Nguyen Manh, Kočí M., Kovařík – Zmeko D. (55. Kakáč), Moravec (60. Nečas R.)