V předposledním domácím utkání přivítali naši žáci na jaře velmi slabě hrající tým Blanska, s chutí si zastříleli a vyhráli jednoznačně 7:0.

První branka přišla v 18. minutě. Výkop Antonína Nečase si zpracoval Lukáš Březina, unikl hostující obraně a nezadržitelně skóroval – 1:0. Ve 21. minutě vybojoval míč na hranici velkého vápna Ondřej Zmeko, přistrčil jej volnému Březinovi, který tvrdou ranou skóroval podruhé – 2:0. Čistý hattrick měl na svém kontě agilní Březina ve 27. minutě. To dokázal zkrotit Nguyen Manhovu vysokou přihrávku a přesně zakončil – 3:0. Jen o minutu později se Březina proměnil do role nahrávače a jeho přistrčení přetavil ve čtvrtou branku Jirka Fabiánek.

Po změně stran ofenzivní galapředstavení pokračovalo. Ve 39. minutě skóroval Březina po čtvrté, když mu tentokráte přihrával Roman Moravec. Ve 48. minutě zatáhl míč po pravé straně Nguyen Manh, přesně odcentroval a nehlídaný kapitán Kočí zvýšil na 6:0. Gólovou tečku za povedeným utkáním obstaral stoper Petr Vágner, jehož dlouhý odkop z poloviny hřiště propadl slabému hostujícímu gólmanovi mezi rukama – 7:0.

VavřinecBlansko B 7:0 (4:0); 18. Březina (Nečas A.), 21. Březina (Zmeko O.), 27. Březina (Nguyen Manh), 28. Fabiánek (Březina), 39. Březina (Moravec), 48. Kočí M. (Nguyen Manh), 53. Vágner P.

Kočí R. – Vágner P. – Švancara, Nečas A., Vágner L. (50. Zmeko D. 65. Zouhar), – Fabiánek, Kočí, Nguyen Manh, Kovařík – Březina, Zmeko O. (36. Moravec, 60. Kakáč)