Vyberte stránku

Dvacet minut vzdorovala kombinovaná sestava Vavřince vedoucímu týmu tabulky, pak ale přišla kolmá přihrávka za obranu a bylo to 1:0. Lysice hýřily pohybem, s chutí kombinovaly, vytvářely si brankové příležitosti a zcela jasně ukázaly, proč postupují do vyšší soutěže. Ve 36. minutě vyrazil míč ve velké šanci Musil, ale dobíhající hráč skóroval do prázdné branky – 2:0. Třetí gól přidaly Lysice ve 42. minutě. Domácí hráč byl před Tomášem Musilem zcela sám, obešel jej a poslal míč do prázdné brány.

Po změně stran domácí pod dojmem dostatečného náskoku polevili, přesto vývoj utkání zcela kontrolovali a čtvrtou branku přidali v 75. minutě.