Oproti podzimnímu vzájemnému zápasu přijely Jedovnice s notně obměněným kádrem a na herním projevu to bylo znát. Zápas byl od úvodních minut vyrovnaný, nerozehranost díky zimní pauze byla na našich přípravkářích znát. Po zahřívací desetiminutovce se ale osmělili a předvedli několik pěkných akcí a to jak individuálních tak kombinačních, jen v koncovce nebyli dostatečně přesní.

Po čtvrthodince však poslal míč mezi beky Roman Moravec a kapitán Ondřej Zmeko jeho přihrávku přetavil ve vedoucí gól – 1:0. Přípravkáři po gólu ožili a svého soupeře přehrávali. Už z obrany podnikali krajní beci Dominik Zmeko a Petr Kakáč nebezpečné krajní akce, záložníci vtipně kombinovali a vše zakončoval lídr Ondra Zmeko, který do přestávky vstřelil další dvě branky a o osudu utkání bylo v podstatě rozhodnuto. Do přestávky ještě zahodil vyloženou šanci Roman Moravec, když úplně sám před hostující brankou poslal míč Pánu Bohu do oken.

Druhou půli načali opět lépe hosté z Jedovnic. Domácí trenéři Šindelka a Kakáč poslali do hry náhradníky, na hře to bylo hned znát a Jedovnice snížily na 3:1. Komplikace ale odmítl Ondra Zmeko, když po Kadlecově autovém vhazování zvýšil na 4:1. Poté zahodili své příležitosti Dominik Zmeko a Kája \“Papin\“ Zouhar. V závěru ještě přidal dva góly Petr Kováč, který se po delší absenci rozehrával pomaleji.

Celkově zanechali přípravkáři dobrý dojem a je evidentní, že jim intenzivní halový trénink v zimním období opravdu pomohl.

Vavřinec – Jedovnice 6:1 (3:0); 14. Zmeko O. (Moravec R.), 16. Zmeko O., 20. Zmeko O., 36. Zmeko O. (Kadlec), 41. Kováč, 44. Kováč (Moravec R.)

Šindelka – Kakáč, Andrlík, Zmeko D. – Kadlec, Moravec R., Kováč – Zmeko O.

Střídající: Zouhar, Nečas R., Polák, Pavlíček, Hruška R., Blažek, Moravec O., Kadlecová