Přípravka nastoupila k prvnímu \“domácímu\“ utkání proti Lipůvce oslabena o útočníka Romana Moravce, který je na delší dobu nemocný. Začátek zápasu byl herně lepší z naší strany, ale před branku jsme se dostávali jen zřídka. Lipůvka dobře bránila, směrem dopředu však byla vcelku bezzubá. V 7. minutě nás poslal do vedení Matěj Kadlec a nasměroval náš tým k dalšímu vysokému vítězství. V 19. minutě potvrdil naši převahu druhým gólem Radek Andrlík a do poločasu zvýšil naše vedení opět Matěj Kadlec, který byl společně s Radkem Andrlíkem nejlepším hráčem na hřišti.

Po poločase přidal další branku kapitán Dominik Zmeko po přihrávce od Matěje. Ve 36. minutě vstřelil gól hlavou Andrlík po rohu, který zahrával opět Matěj Kadlec. Šestý gól vstřelil Dominik Zmeko, když mu před tím míč zpracoval Ondra Moravec. Ve 40. minutě napřáhl z dálky Andrlík a bylo to 7:0. O chvíli později dorážel opět Radek Andrlík odražený míč po rohovém kopu. Vavřinecká přípravka tak podruhé v sezóně vysoko zvítězila.

Vavřinec – Lipůvka 8:0,

Branky: Andrlík 4, Zmeko 2, Kadlec 2

Sestava: Zouhar – Pavlíček, Andrlík, Kakáč – Kadlec, Zmeko, Blažek – Čachotská (Ondra Moravec, Slouka, Nečas, Kadlecová, Šamalík)