Konečně jsme se dočkali toho vzácného jevu, že jsme se k zápasu sešli v kompletní sestavě. Náš herní projev se oproti dvěma předcházejícím utkáním výrazně zlepšil a v průběhu zápasu jsme si vytvořili celou řadu šancí. Jejich proměňování je ovšem stále problém. V první půli měl velmi dobrou příležitost Lukáš Hebelka, ale po kličce do strany přestřelil poloprázdnou branku. Dvěma trestnými kopy ohrozil branku Sloupa Roman Šindelka. Ten první skončil na břevně a odražený míč nedokázal do sítě usměrnit překvapený Klimeš. Druhý Romanův trestňák vytáhl brankář nad branku.

Další šance měli René Šindelka a Miloš Dvořáček, změnu skóre však nepřinesly. Trestný kop Tomáše Janíčka pouze sestřelil jednoho z hráčů ve zdi. Hosté měli v první půli spíše náznaky šancí. Dvě střely z hranice šestnáctky jen prolétly kolem naší branky. Dva dobré centry ze strany nenašly žádného ze Sloupských hráčů. Sloup hrozil především po akcích ze své pravé strany, kde se nás často pokoušel přečíslovat. Drtivá většina akcí však končila na naší výborné obraně.

V druhé půli Sloup zlobil trošku víc a dostal se k několika střelám z nebezpečných pozic. Dvakrát pálil Mikulášek – jednou mimo, druhý pokus byl zblokován Jelínkem. Další střela zpoza vápna minula o metr naši levou tyč. Skóre se nakonec přece jen měnilo a úspěšným střelcem byl sloupský Sekanina, který napřáhl z velké dálky a s přispěním teče skončila jeho střela v horním růžku naší branky.

Hned po obdržené brance přišla naše odpověď. Lukáš Hebelka zamotal čtveřici hráčů soupeře a poté pálil do skrumáže Tonda Moravec. Odražený míč dopravil do sítě podél padajícího brankáře Miloš Dvořáček. Miloš měl i další šanci, ale přesná muška už chyběla. Do dvou šancí se díky své rychlosti probojoval i Zdena Dokoupil, který využil váhání obrany. Se svým zakončením však také neuspěl. Nevyužity zůstaly i další naše šance. V poslední minutě utkání nás ještě vystrašila nebezpečná hlavička mířící těsně mimo, ale tou už utkání skončilo a o body jsme se tedy se Sloupem podělili.

Souvislosti

Vavřinec – Sloup 1:1 (0:0); Branky: 68. Dvořáček (Moravec A.) – 68. Sekanina; ŽK: Janíček, Klimeš

Sestava: Musil T. – Burget – Janíček, Jelínek, Klimeš – Dokoupil, Šindelka Ro. (75. Přikryl), Šindelka Re., Hebelka, Moravec A., Dvořáček (76. Gryc)

Náhradníci: Musil A., Hrazdíra, Kakáč, Partyka