Do utkání jsme nastoupili v plné sestavě a s jasným cílem odvézt všechny body. Plán jsme začali plnit již po čtyřech minutách, kdy skóroval Matěj Kadlec po rohu Romana Moravce. V osmé minutě jsme však zaspali v obraně a bylo to 1:1. Hned vzápětí jsme však šli opět do vedení, když se přesně k tyči trefil Dominik Zmeko. Ve 13. minutě zvýšil skóre opět Matěj Kadlec střelou z úhlu. Pak se dvěma trefami blýskl Radek Andrlík, který nejprve přesně zakončil Matějův rohový kop a pak dorazil do prázdné branky odražený míč po šanci Dominika. Poločasový výsledek 1:6 zařídil Dominik Zmeko svou přesně cílenou střelou.

Zatímco v první půli jsme domácí moc do hry nepouštěli a naopak jsme ještě řadu šancí nevyužili, v druhé půli se obraz hry změnil. Kluci si nebyli schopní nahrát, ztráceli míče a dělali zbytečné chyby. Dokladem toho byl obdržený gól ve 39. minutě na němž se podepsal zejména chybující brankář. Domácí přidali hned o chvíli později i třetí gól. Pět minut před koncem vstřelil poslední branku utkání Matěj Kadlec po přihrávce Romana Moravce. Utkání skončilo při pohledu na skóre jednoznačně, naše hra však hlavně ve druhém poločase byla slabá. To jen dokazuje, že kluci stále nejsou tak dobří fotbalisté a mají stále ještě velké rezervy ve svých herních dovednostech.

Lipovec – Vavřinec 3:7 (1:6)

Branky: Matěj Kadlec 3, Radek Andrlík 2, Dominik Zmeko 2

Sestava: Zouhar – Čachotská, Kakáč, Pavlíček – Kadlec, Andrlík, Zmeko – Moravec R.

Střídající: Moravec O., Nečas, Elisek, Šamalík, Slouka, Čejka, Hruška, Kadlecová