Sestava doznala před zápasem mírnějších změn, neboť z ní vypadl nemocný Vybíhal a naopak se do ní vrátil uzdravený Jirka Fabiánek.

Utkání jsme začali aktivně a od první minuty přitlačili domácí na jejich polovinu. Gólové vyjádření přišlo ve 12. minutě , kdy se po střele Honze Fabiánka prosadil z dorážky Lukáš Březina – 0:1. Jen za dvě minuty jsme vedli o dva góly. Po centru Jirky Fabiánka sklepl míč pro Kocourka Honza Fabiánek a Kocourek chladnokrevně zakončil – 0:2.

Dvoubrankové vedení jsme si neužili dlouho. Domácí podnikli rychlý rotiútok. Stoper Vágner se snažil útočníka vystavit do offsidu, jenže neúspěšně. Ten pak postupoval sám na gólmana Partyku a snížil na 1:2, byť si Kamil na míč sáhl. Po půlhodině hry se po standartní situaci otočil okolo Tondy Nečase domácí útočník a povedeným obloučkem k tyči skóroval. Slibný náskok byl ten tam.

I do druhé půle jsme vstoupili lépe než domácí. Zemach krásně vyslal do brejku Březinu, který však lehce vytlačen z ideálního úhlu levačkou těsně minul. Snad o minutu později přišel další rychlý protiútok. Zemach už byl s míčem ve velkém čtverci, ale namísto střely zvolil přihrávku na Březinu. Lukáš byl úplně sám a v ideální střelecké pozici, ale míč se mu zamotal mezi nohy.

Domácí si počínali o poznání efektivněji a během pěti minut nás dvakrát ztrestali a bylo v podstatě rozhodnuto – 4:2. Domácí byli v euforii a naši kluci se najednou nemohli dostat do zápasu. Drobné oživení přineslo střídání Kočího za Březinu, ale když Lipovec po půlhodině hry ve druhé půli přidal pátý gól bylo rozhodnuto.

Dobré začátky obou poločasů na výhru nestačily. Oproti dvou předcházejícím vydařeným zápasům nám chybělo více pohybu a fotbalové invence, přesnosti v kombinaci i v koncovce.

Souvislosti

Lipovec- Vavřinec 5:2 (2:2); 12. Březina (Fabiánek Jan), 14. Kocourek (Fabiánek Jan); ŽK: Fabiánek Jan, Kocourek, Manoušek, Zemach

Partyka – Vágner – Nečas A., Fabiánek Jiří, Michlíček – Kocourek, Zemach, Cupák, Fabiánek Jan, Manoušek – Březina (62. Kočí)