Po celý zápas jsme byli lepším týmem a bylo pouze otázkou jestli a kolikrát překonáme obranou zeď Lipovce. V první půli se nám to nepodařilo a to díky úporné obraně soupeře a také díky vlastní nemohoucnosti v zakončení. Ondra Pavlíček a Radek Andrlík \“dokázali\“ z metru přestřelit branku. Roman Moravec hodně kličkoval a ke střelbě se dostal jen z větší vzdálenosti. Několik jeho přesných pokusů zlikvidoval brankář hostů, zbytek mířil mimo.

V druhé půli pokračoval náš nápor a kýženou branku vstřelil Ondra Pavlíček, který trefil přesně do vinglu. Další branku přidal Radek Andrlík a skóre uzavřel svou dorážkou Tom Gregor. Hosté zahrozili několikrát po výkopech brankáře, naštěstí se jim nepodařilo své akce přesně zakončit. Výhrou 3:0 se přípravkáři loučí s letošním ročníkem soutěže. Sejdou se však ještě k jednomu utkání a to za týden. Ve středu v 17h totiž sehrají přátelské utkání v Blansku s místním FK. S přípravkou se v tomto utkání rozloučí hráči (roč. nar. 1998) – Andrlík, Pavlíček, Zouhar, Nečas.

Vavřinec – Lipovec 3:0 (0:0); Pavlíček, Andrlík, Gregor

Blažek – Slouka, Kakáč, Pavlíček, Čachotská, Moravec R., Andrlík, Gregor, Moravec O., Zouhar, Nečas, Čejka, Šamalík