Po rukavici v Jedovnicích se naši dorostenci představili na domácím hřišti proti Lipovci. V sestavě chyběl Radim Manoušek a výchozí rozestavení bylo klasické 4-4-2.

Po úvodní čtvrthodince, jenž obsahovala úvodní oťukávání se vedení ujali hosté díky proměněnému pokutovému kopu – 0:1. V herně vyrovnaném utkání jsme tak opět dotahovali soupeřův náskok.

Velkou příležitost ke srovnání měl po změně stran Vlasta Zemach, když zahrával pokutový kop po faulu na pronikajícího Jirku Fabiánka, jenže nedal. Po dvaceti minutách druhé půle dostali dorostenci další penaltovou šanci za ruku a Honza Fabiánek se nemýlil – 1:1. Za nerozhodného stavu se snažila obě \“mužstva\“ strhnout vedení na svou stranu. Lipovečtí měli snad pět brankových příležitostí, ale v koncovce se trápili. Podobně si na druhé straně počínala útočná dvojice Březina – Kocourek, když druhý jmenovaný trefil krásnou střelou tyč a v další šanci těsně minul.

Vavřinec – Lipovec 1:1 (0:1); Fabiánek Jan (pen.); ŽK: Fabiánek Jan

Partyka – Vybíhal, Vágner, Fabiánek Jiří, Michlíček – Cupák, Zemach, Fabiánek Jan, Nečas – Kocourek, Březina