Snadnou výhru bez valné snahy si přivezli naši přípravkáři z olomučanského trávníku. Soupeř měl v týmu řadu hráčů, kteří patrně s fotbalem teprve začínají. Velmi dobře chytal domácí brankář. Řadu šancí pochytal, ale za děravou obranou to měl těžké. Na 15 střel či dorážek nestačil a tak utkání skončilo naším jasným vítězstvím.

První poločas jsme začali v nejsilnějším možném složení a s naskakujícím skóre jsme do hry zapojovali mladší hráče. Také obránci si přišli na své a vyzkoušeli si hru v záloze či útoku. První gól vstřelil Matěj Kadlec nepovedenou střelou z trestného kopu už v 1. minutě. Hned po něm zvýšil Roman Moravec a po sólu Mirka Slouky přes celé hřiště upravil na 3:0 Tomáš Gregor.Čtvrtou branku vstřelil Ondra Moravec ranou k tyči. Do poločasu ještě předvedl dvě krásné akce Roman, když nejprve naservíroval míč před prázdnou branku Tomovi a pak sám z dálky stanovil poločasové skóre na 6:0.

O přestávce jsme protočili sestavu a do branky jsme místo Kryštofa Blažka poslali nebojácného Dušana Čejku. Kryštof nastoupil na 15 minut do útoku a během této doby nasázel soupeři 4 branky. Všechny z bezprostřední blízkosti, kdy zakončoval odražené míče nebo přihrávky spoluhráčů. Svůj gól si na tento zápas schovával již delší dobu Lukáš Vybíhal. Naše posila z Ostrova se prosadila svou přesnou střelou k tyči. Další branku přidal Romča Moravec a třináctou branku si domácí vstřelili sami. Pak předvedl svou parádu Peťa Kakáč, který utekl obráncům a trefil přesně vingl domácí branky. Poslední branku vstřelila Marcela Čachotská po akci Toma Gregora, který prošel s míčem u nohy půl hřiště.

Olomoučany – Vavřinec 0:15 (0:6) ; Blažek 4, R. Moravec 3, Gregor 2, O. Moravec, Kadlec, Vybíhal, Kakáč, Čachotská, vlastní

Blažek – Slouka, Kakáč, Čachotská – O. Moravec, Gregor, Kadlec – R. Moravec (Vybíhal, Čejka, Hruška, Kadlecová)