Celé středeční dopoledne propršelo a počasí se umoudřilo až kolem poledne. Hřiště tak bylo řádně nasáklé a naši hráči měli občas problém s nezvyklým odskokem míče. Přesto si se soupeřem naše základní sestava od počátku věděla rady a soustavně jej přehrávala. Hned v první minutě si Roman Moravec narazil s Matějem Kadlecem a přesnou střelou nás poslal do vedení. V 8. minutě využil z bezprostřední blízkosti přihrávku Tomáše Gregora a bylo to 2:0. V 10. minutě jsme dostali zbytečný gól po dvou chybách na naší levé straně, kdy nám utekl útočník a přesnou střelou snížil. Hned po rozehrávce jsme ale potvrdili vedení po akci Matěje Kadlece skóroval opět Roman Moravec.

Pak jsme sestavou začali míchat, aby se do hry dostali i další hráči a soupeř trochu ožil. Branku nám však už v první půli nevstřelil a to zejména zásluhou dvou zákroků Kryštofa Blažka v brance. Naopak my jsme své vedení ještě navýšili na 5:1. Nejprve si další asistenci připsal Matěj Kadlec při brance Romana Moravce a poločas zakončil bombou pod břevno velmi dobře hrající Ondřej Moravec. Ve druhé půli jsme sestavu opět protočili a do útočné hry se tak zapojili i brankář Kryštof a stoper Peťa Kakáč. Oba dva se hned po přestávce prosadili střelecky, když dokázali usměrnit odražené míče.

Slabší chvilky si pak vybral náš druhý brankář Honza Šamalík, který soupeři doslova daroval druhou branku. Lipůvka vstřelila i třetí gól po chybě v obraně a dalším zaváhání našeho brankáře. Z naší strany se pak opět projevil Matěj, který nejprve připravil gólovku pro Toma Gregora a vzápětí nacentroval z pravé strany na volného Lukáše Vybíhala a ten z levé strany usměrnil míč do sítě. Matěj tak sice branku nevstřelil, ale v jednom zápase si připsal 5 gólových asistencí! Marcela a Mirek dnes převážně pouze bránili a se střídavými úspěchy se snažili po lajnách vyvážet míče do útoku.

Lipůvka – Vavřinec 3:9 (1:5) ; R. Moravec 4, Blažek, Gregor , O. Moravec, Vybíhal, Kakáč

Blažek (Šamalík) – Slouka, Kakáč, Čachotská – O. Moravec, Gregor, Kadlec – R. Moravec (Vybíhal, Čejka, Kadlecová)