Utkání ve Sloupě jsme měli v hlavách celý týden před jeho sehráním a moc jsme se těšili. Bilance vzájemných zápasů hovoří jasně pro Sloup, nepamatuji se, kdy jsme tu naposledy vyhráli, či odvezli alespoň bod. Naši hráči na hřišti neodevzdali vše, na co mají. Největším problémem bylo specificky úzké hřiště, nerovný terén, malá vůle po vítězství a bojovnost, kterou domácí měli a zaslouženě vyhráli. Jediné vítězství můžeme připsat našim fanouškům, kterých bylo více než domácích.

Od začátku zápasu nás domácí hráči zatlačili do defenzívy. Již v 10. minutě se domácí ujali vedení, když se po rohovém kopu hlavou nemýlil zcela volný hráč Trefil 1:0.

Neuběhlo ani 5. minut a srovnali jsme krok, kdy se po samostatné akci prosadil Dvořáček a bylo vyrovnáno 1:1. Domácí měli více ze hry a stále hrozili. Zlomovým okamžikem byla nařízená penalta proti našim hráčům, o tom zda byla, či ne, ať si udělá obrázek každý sám, kdo utkání sledoval. Penaltu proměnil Zouhar a zvýšil na 2:1. K výkonu rozhodčího se vyjadřovat nebudu, poznal jsem v něm totiž starého známého, který nás pískal minulý rok v Doubravici, určitě vzpomínáme.Velkou šanci na vyrovnání jsme měli z trestného kopu, ale domácí brankář krásnou střelu Michala Rybáře vyrazil na břevno. Do poločasu jsme po nedorozumění naší obrany inkasovali potřetí, zcela volný hráč Trefil měl snadnou úlohu a upravil na 3:1.

Ve druhém poločase se nic podstatného nestalo, nevytvořili jsme si žádnou šanci. Domácí hráli v klidu a mohli přidat další góly, šancí měli víc než dost.Na konečných 4:1 upravil Nečas, když se obtočil kolem našeho obránce a zavěsil k tyči.Utkání se dohrávalo pod taktovkou Sloupu a vítězství bylo zasloužené.

Poslední dvě utkání podzimní části sezóny odehrajeme v Blansku, kdy nám budou soupeřem

Drnovice (St 28.10. ve 14:00) a Letovice (Ne 1.11. v 13:30).

Sloup-Vavřinec 4:1(3:1) , Nečas, Trefil 2x,Zouhar(p)-Dvořáček , ŽK: Dvořáček

Sestava: Musil T. – Zmeko, Rybář M., Moravec A.(C) (80.Manoušek), Rybář J. – Přikryl Ra., Burget, Fabiánek Jan(45.Fabiánek Jiří) , Musil A.(75.Cupák) – Dvořáček, Šindelka

Střídající:Fabiánek Jiří, Cupák, Kakáč, Měšťan, Novák, Michlíček, Manoušek