Vyberte stránku

Poslední kolo podzimní části fotbalového ročníku 09/10 jsme zakončili utkáním s Letovicemi. Kdo zápas neviděl, o nic nepřišel. V nevlídném počasí se hrál nezáživný fotbal a na to, že jsme byli domácím týmem, nedokázali jsme za celý zápas vážněji ohrozit hostující branku. Letovice přijely oproti minulému ročníku se značně omlazeným týmem, ale taky nic zvláštního nepředvedly, snad jen rychlost a na své mládí i tvrdost a vyzrálost. Utkání plné soubojů ve středu hřiště, nepřesný rozhodčí, neuznaný gól domácích a špatně uznaný první gól hostů je stručné hodnocení zápasu.

Do utkání jsme nastoupili v téměř kompletní sestavě. První, zřejmě regulérní gól vstřelil Saša Musil, ale pro údajný ofsajd nebyl uznán. Na druhé straně skórovali hosté, kdy hostující hráč,s pomocí faulu na T.Musila, v malém vápně hlavou rozvlnil síť 0:1. Do poločasu se nic podstatného nestalo.

Ve druhém poločase jsme neviděli nic co by vybočilo z toho prvního, snad jen na jeho začátku další gól v naší síti, kdy zcela volný hráč Letovic neměl těžkou práci dopravit míč do naší sítě a zpečetil na konečných 0:2.

Do konce utkání se již nic za zmínku nestalo, druhý zápas po sobě jsme nedali gól a nezískali ani bodík.

Děkuji všem hráčům, funkcionářům a fanouškům za klidný průběh podzimní části sezóny 09/10 a těším se na další podporu v její jarní části.

Celkové hodnocení letošního roku uzavřeme v prosinci na Výroční valné hromadě TJ Vavřinec, o přesném termínu konání Vás budeme informovat.

Vavřinec – Letovice 0:2(0:1) ŽK:Přikryl Ro., Přikryl Ra.

Sestava: Musil T.-Slouka, Rybář M., Burget, Rybář J. – Fabiánek Jan (70.Cupák), Králík, Přikryl Ro.(C), Musil A. (55.Michlíček) – Dvořáček, Přikryl Ra. (80.Fabiánek Jiří)

Střídající: Cupák, Michlíček, Kakáč, Fabiánek Jiří., Novák, Manoušek