Přípravkáři podali velmi dobrý výkon a zcela pozásluze si ovezli všechny body. Info ze zápasu od Milana Kadlece:

Zápas skončil 6:5, po poločase 5:1. Naši byli jasně celý zápas lepší. Jak skončil první poločas, mohl skončit i druhý. Hráli dobře, hlavně v prvním poločase, nepouštěli soupeře vůbec k ničemu. Na naši hru se dalo dívat, protože si dokázali dobře přihrávat a kombinovat.

Výsledek neodpovídá předvedené hře, soupeř dal ve druhém poločase během prvních tří minut dva góly, ale my jsme měli další tutovky po pěkných akcích. Nepovedl se nám konec utkání, protože soupeř opět během posledních tří minut dokázal dát dvě branky, a tím koncovku v zápase zdramatizovat. Opět jsme dostali spoustu gólů zbytečně. Z 8 střel z dálky jsme inkasovali 5 gólů.

Knínice – Vavřinec 5:6 (1:5); Roman Moravec 4, Matěj Kadlec 2

Sestava: Blažek – Kakáč, Meluzín, Slouka, Gregor, Moravec, Kadlec, Čejka, Kadlecová, Hruška