Kořenec předvedl rozhodně lepší výkon než Blansko a po zásluze zvítězil. Od úvodního hvizdu nám dělaly problémy nejen kvalitní centry a zakončující hlavičkáři, ale i dobrý pohyb a technická vytříbenost hostujících hráčů.

První gól přišel po 20. minutách, když hosté zahráli rohový kop na sbíhajícího hráče, který poslal centr za vzdálenější tyč na číhajícího útočníka – 0:1. Druhý zářez do vavřinecké pažby přišel po půlhodině, když krásná střela zpoza vápna zapadla k tyči – 0:2. Hostující hráč byl zcela sám a tak měl dost času i prostoru na to, aby přesně zamířil, gólman Novák neměl šanci. Do přestávky jsme měli možnost snížit po poněkud přísné penaltě, jenže Michal Rybář netrefil branku.

Do druhé půle nastoupili hosté o poznání vlažněji, jenže Radima Přikryla při samostatném úniku obránce dostihl a míč mu čistě vypíchl. Hlavička překvapeného Burgeta skončila těsně vedle a tak namísto vyrovnání stavu přidali v 75. minutě hosté třetí gól po naší další nešťastné teči – 0:3.

Vavřinec – Kořenec 0:3 (0:2); ŽK: Burget

Sestava: Novák – Moravec, Rybář, Slouka, Měšťan (66. Fabiánek Jan) – Musil A. (73. Fabiánek Jiří), Burget, Musil T., Cupák – Přikryl Radim, Dvořáček