Vyberte stránku

Ani první přátelský zápas mužů nepřinesl vítěství, ba ani remízu. I Lipůvka na našem novém travnatém hřišti zvítězila a to vysoko 4:7. Kromě výsledku je pro trenéra zklamáním hra v obranné fázi a přístup mladších hráčů v opět omlazeném týmu. Vrcholem byl podnapilý stav bývalého kapitána dorostu…

Utkání jsme začali jako tradičně vlažně a kupili chybu za chybou zejména v obraně. V 18. minutě už to bylo 0:3, když se dostali ke slovu i naši střelci. Během 20. minut zkompletoval čistý hattrick Radim Přikryl a pět minut před půlí exportní bombou poslal Vavřinec do vedení kapitán Roman Přikryl.

Po přestávce stříleli góly už jenom hosté a to celkem 4. Výsledkem tak byla nelichotivá prohra 4:7 a to ještě Radim Kočí chytil penaltu. Aby nebylo negativ málo, ke dlouhodobě zraněnému Michalovi Rybářovi a Tondovi Moravcovi přibyl Pavel Zmeko, také se zraněním kolene.

Statistika

Vavřinec – Lipůvka 4:7 (4:3); 3. Raichl 0:1, 6. Macko 0:2, 18. Bouda 0:3, 18. Přikryl Radim 1:3, 26. Přikryl Radim 2:3, 37. Přikryl Radim 3:3, 40. Přikryl Roman 4:3, 48. Kovář 4:4, 60. Roffeis 4:5, 61. Roffeis 4:6, 79. Macko 4:7; Rozhodčí: Janča, Stloukal, neplacený Jiří Novotný; Návštěva: cca. 100 diváků

Sestava

1. půle: Novák – Zmeko (Fabiánek Jiří), Hudec, Burget, Michlíček – Musil A., Zemach (Vlach), Přikryl Roman, Cupák – Dvořáček, Přikryl Radim

2. půle: Kočí – Fabiánek Jiří, Hudec, Burget (Fabiánek Jan), Michlíček – Musil A. (Vlach), Cupák (Zemach), Přikryl Roman, Kakáč – Dvořáček, Přikryl Radim (Manoušek)