V sobotním pouťovém odpoledni změřili své síly starší páni a muži TJ Vavřinec. Výsledkem bylo vítězství mužů 5:1, přestože to na hřišti vypadalo mnohem vyrovnaněji.

Do vedení poslal muže Saša Musil, do přestávky vyrovnal Rosťa Burget. Ve druhé půli už stříleli góly jenom muži. Roman Přikryl proměnil přímý kop, Michlíček zvýšil na 3:1 když poslal do sítě odražený míč a i čtvrtý gól z kopačky Dvořáčka padl po rohovém kopu Romana Přikryla. Závěrečnou branku vstřelil z brejku Dvořáček.

Muži – Starší páni 5:1 (1:1); Góly: Musil A., Přikryl Roman, Michlíček, Dvořáček 2x – Burget; Rozhodčí – Manoušek R., Kočí M., Štolpa

Sestava mužů – Musil T. – Michlíček, Fabiánek Jan, Hudec, Měšťan – Nečas A. ml., Králík, Přikryl Roman, Kakáč T. – Musil A., Dvořáček

Střídali: Fabiánek Jiří, Vágner P., Kočí M., Manoušek R. ml.

Sestava starších pánů Novák – Kakáč I., Kakáč J., Kadlec, Burget, Vybíhal J., Nečas A. st., Nečas M., Šindelka René, Pánek, Moravec A. ml. + st., Slouka, Vágner A.