Vyberte stránku

Ani ve druhém zápase se nám nepodařilo zvítězit a navíc nám Doubravice nadělila pověstnou rukavici. Podle Jízlivých fanoušků jsme začali se sháněním zimních doplňků.

Ve vyrovnané první půli měli hosté více šancí, ale mladistvá obrana ve spolupráci s gólmanem Musilem vše vyřešila. Změny v sestavě a taktice přinesly lepší herní projev než proti Olomučanům, góly však nikoliv.

Po změně stran hosté přitlačili na pilu a po několikerém ostřelování otevřeli skóre zápasu. Po té následovalo hned několik hrubých individuálních chyb a behem čtvrthodiny skóre hrozivě narostlo. Hráči útočné formace pohříchu svým výkonem nepředčili kolegy v obraně a tak po 90. minutách svítilo na tabuli hrozivých 0:5.