Vyberte stránku

Poslední zápas na podzim byl již předehrávkou jarní části a proto nastoupili vavřinečtí v Lysicích. S těmi si v prvním zápase poradili o vavřinecké pouti 3:1.

Vavřinečtí pokračovali v dobrých výkonech z poslední doby a během první půle si vypracovali dostatečný gólový náskok. Skóre otevřeli domácí vlastní brankou, ke které přidal o tři minuty později další zásah Libor Klimeš.

Po změně stran byl vyloučen Jiří Pokoj a taktovky se chopili domácí Lysice. Zatlačili naše hráče k brance a stříleli jako u Verdunu. Jenže se trápili v zakončení a nebyli schopní své akce zakončit gólem. Na druhé straně se otvíral prostor k protiútokům a vavřinečtí si s jejich zakončením věděli rady. Konečně se trefil pohřešovaný Beneš a na konečných 0:4 pečetil Roman Přikryl.

Vavřinec tak přezimuje na čele III. Třídy se ziskem 39 bodů a náskokem 9 bodů před druhým Kunštátem B.

Statistika

Lysice – Vavřinec 0:4 (0:2); Góly: 30. vlastní, 33. Klimeš, 70. Beneš, 82. Přikryl Roman; ČK: Pokoj; Rozhodčí Mořkovský

Sestava: Musil – Rybář (80. Vybíhal), Pokoj, Burget, Moravec A. – Nečas (85. Kakáč), Přikryl Roman, Fabiánek, Beneš – Klimeš, Přikryl Radim (60. Michlíček)