1 Naposledy upravil: meky (09.1.09 19:04)

Téma: Víkendový program

V sobotu 10. ledna má dorost dopoledne v 10 hodin přáteláček v Blansku v hale na učilišti Metry se staršími žáky Blanska. Odjezd z Vavřince a Veselice je v 9:30!

Druhá fáze je odpoledne ve 14 hodin ve Vavřinci, sraz v kabinách nejpozději 13:55! Budeme poznávat krásy Moravského Krasu. Účast mimodorosteneckých hráčů je vítána.

Pro ty co se bojí, nebude to žádná extra zátěž na hranici možností! Zimní příprava se rozbíhá, tak to bude trochu mírnější.

Člen výboru TJ

2 Naposledy upravil: Roman (11.1.09 08:56)

Re: Víkendový program

Zdarec, dnešní odpolední trénink byl parádní, jen se tak trochu divím, že nepřišlo víc hráčů. No asi se šetří na zítřejší hokej. Doufám, že se nás zítra sejde víc, dnes nás bylo s trenérem R.Štolpou jen pouhopouhých 7. (Tempo bylo nestálé, z důvodu absence tempaře Keňana).

3

Tak ta účast byla doslova tragická, celkem nás sice bylo sedm, ale z kádru dorostu se zúčastnil pouze Pepa Vybíhal, Anty a Ševa. Nevím jestli jsem to hráčům ve středu v hale vysvětloval anglicky, že to nepochopili.

Priorita je sobotní odpolední trénink!!! Přáteláček dopoledne v Blansku byl navíc, priorita byl odpolední trénink. Jenže to by pánové nesměli v pátek chlastat aby zvládli dvě fáze v jednom dni. Takže z toho budu muset vyvodit jednoznačné následky:

1. Trenér Pokoj s námi chtěl sehrát ještě jeden přátelák. Takže jsem ho zrušil.
2. Ještě jednou se bude podobná účast na sobotním tréninku opakovat a za středeční halu budou hráči platit peníze.

Člen výboru TJ

4

Nevim jak zbytek, ale já se omlouval, písemně i slovně...