1

Téma: Víkendový program 30. ledna - 1. února

V pátek 30. ledna je domluven ve Sloupě led na 17:30. Všechno okolo toho jako vždy => drobné na led, brusle, hole, puky sebou.

V sobotu 31. ledna je trénink ve Vavřinci už ve 13:30!

Buďte všichni dochvilní, čím později začneme, tím méně času strávíme herní částí!

Všichni si sebou vezmou hole na Nordic Walking nebo na treking, kdo nemá vezme sjezdařské hole!

Účast žáků ročník 1994 vítána, účast dorostenců povinná!

V neděli 1. února je zase zamluven led ve Sloupě, tentokrát na 10 hodin dopoledne!

Člen výboru TJ

2

Re: Víkendový program 30. ledna - 1. února

Právě jsem se vrátil z dnešního trekingového tréninku dorostenců. Hole nám posloužily až tak, že jsme došli na Macochu. Místy to bylo hodně zajímavé, nicméně procházka to byla supr. Na spádech jsme potkali Jirky Kakáče, afričana Kenana jsme bohužel minuli.

3 Naposledy upravil: meky (31.1.09 20:09)

Re: Víkendový program 30. ledna - 1. února

Za sebe musím říct, že se mě ta vycházka líbila. A už teď pár hodin po tréninku na mě doléhá pěkná únava, bolí mě ruce, prsa, ramena, záda, stehna i lýtka. Místy byl sice terén hodně namrzlej, ale co chcete, když je pár dní na nulou a pak zamrzne... Na antuce se nedalo hrát už vůbec, byl to jeden led.

Trochu mě štval přístup Vlasty, Ševy a Bříze, kteří k tomu byli od začátku negativní, ale většina si myslím byla spokojená. Bylo to příjemné zpestření v ideální tepové frekvenci a pokud bude zájem, rád bych to někdy zopakoval.

http://fotbal.vavrinec.cz/2009-01-31-do … lking.html

Jinak účast byla: Michal, Korba, Faboš J+J, Roman Moravec, Vlasta, Bříza, Ševa, Víťa, Tom Michlíček a já. Bez omluvy se nedostavil kapitán Manoušek a Vojta, ostatní se omluvili.

Člen výboru TJ