Druhému utkání nově založené přípravky přihlíželo asi 25 hlasitých diváků, kteří dohnali naše nejmenší k výbornému výkonu a také trochu nečekanému vítězství. Již v 5. minutě zachránil včasným zákrokem brankář Roman Šindelka ve skórování hostujícímu kapitánovi. V 11. minutě pak zahrozil na druhé straně kapitán domácích Ondra Zmeko, který utekl obráncům, dobře zakončil, ale bohužel trefil jen břevno. Ve 21. minutě se opět vyznamenal dobře chytající Šindelka, když zmařil další samostatný únik hostujícího útočníka. Tyto akce hostí však byly ojedinělé a většinu jich zastavila pozorná obrana, které opět šéfovali Radek Andrlík a Dominik Zmeko.

Ve 21. minutě se diváci dočkali historicky prvního vstřeleného gólu v mistrovkém utkání. Neúnavný Ondra Zmeko si zpracoval výkop našeho brankáře, posunul si míč mezi obránce a vypálil z dálky. V cestě stál ještě Roman Moravec, který však míč netrefil a ten tak doskákal až do sítě za překvapeného brankáře Adamova – 1:0. Ve 24. minutě se svou strelou z nebezpečné pozice ukázal velmi dobře hrající Roman Moravec, bohužel minul.

V druhé půli se hned v úvodu opět vytáhl Romča Šindelka, když bravurně zlikvidoval další velkou šanci Adamova. Druhý poločas byl vcelku vyrovnaný a hra se odehrávala zejména ve středu hřiště. Střely z dálky nemohli ohrozit ani jednoho z pozorných golmanů. Až ve 42. minutě našlápl k samostatné akci Ondřej Zmeko. Obešel několik obránců a jeho střela pak rozvlnila bohužel pouze boční síť. Poté naši obránci Zmeko D., Andrlík a Kakáč zlikvidovali několiknadějných akcí Adamova. Ve 45. minutě si po autu zpracoval míč Andrlík, posunul ke středu a jeho sražená střela se odrazila k Ondrovi Zmekovi, který pálil vedle.

46. minuta – nebezpečný trestný kop z hranice vápna srazila naše dobře postavená zeď. Hned z protiútoku uteklo tri našich chlapců a pěknou kombinaci zakončil opět Zmeko O. levačkou do tyče. V poslední minutě pak ještě Dominik Zmeko krásně našel volného Romana Moravce, kterému však střelu zlikvidoval výborný brankář Adamova. Konec utkání přinesl ohromnou radost jak na hřišti tak i na \“pangejtu\“. Naši přípravkáři si tak poprvé mohli samostatně vychutnat děkovačku a v kabině zakřičet \“cigi caga\“.

Vavřinec – Adamov 1:0 (1:0) Zmeko O.

Šindelka – Andrlík, Zmeko D., Kakáč, Hruška, Kadlec, Zmeko O., Moravec R., Zouhar, Nečas, Moravec O.

V tradičních pozápasových penaltách dokázali z našich hráčů gólmana hostí překonat: Radek Andrlík, Petr Kakáč, Dominik Zmeko, Adam … a nová posila Petr Kováč.