Vyberte stránku

První utkání jsme sehráli na Lipůvce. Zdejší tým přípravky opustilo v létě několik hráčů a při zranění jejich současných hvězd jsme měli cestu k vítězství snadnou. Od páté minuty byla v podstatě otázkou pouze výška konečného skóre. V první půli se zaskvěl Romča Moravec, který pohodlně vstřelil 5 branek a na druhou půli se stáhl do obrany. Ve střílení branek mu po celý zápas sekundovali naše další útočná esa – Tom Gregor, který nasázel 4 branky, Matěj Kadlec 3 branky, Ondra Moravec taky 3 branky.

Premiérový gól v životě zaznamenala Marcela Čachotská, která s míčem na noze utekla přes celé hřiště a překonala i brankáře. V brance se po většinu utkání nudil Kryštof Blažek na kterého domácí vyslali pouze jednu nebezpečnou střelu, kterou Kryštof zlikvidoval. Zaskvěl se ale především lapeným samostatným nájezdem. Prozatím jediným nováčkem v týmu je Lukáš Vybíhal, který u nás hostuje z Ostrova.

Vavřinec – Lipůvka 16:0 (9:0); Roman Moravec 5, Tom Gregor 4, Matěj Kadlec 3, Ondra Moravec 3, Marcela Čachotská 1