Již od úvodního hvizdu bylo patrné, kdo je na hřišti pánem, poněvadž hned první akce domácích skončila gólem. Naši hráči nepřistoupili k těžkému utkání tak jak se sluší a patří. Chyběla jim chuť do hry, bojovnost, nasazení, ale nutno dodat, že i fotbalová kvalita. Domácí nás přehrávali po levé a pravé straně, přehrávali nás i středem pole. Není proto divu, že skóre narůstalo závratnou rychlostí.

V 17. minutě skončila akce po levé straně domácí ofenzívy gólem na 2:0. Ve 25. minutě zahrávala Lipůvka standartní situaci a centr na vzdálenější tyč skončil přímo v bráně – 3:0. Jen o dvě minuty později zvýšili domácí na 4:0 po centrovaném míči a gólové hlavičce. Ve 30. minutě pak završili poločasové skóre na hrozivých 5:0.

Ve druhé půli domácí uspokojeni dostatečným náskokem polevili a navíc gólman Kočí předvedl několik výborných zákroků. Díky tomu přidala Lipůvka po změně stran jen jediný gól. Ten padl v 60. minutě po rohovém kopu.

Aby toho nebylo málo, zranil se ve 48. minutě Thang Nguyen Manh, kterého nahradil Rosťa Musil. Jedinou, byť jen malou náplastí byl čestný úspěch, o který se po samostatném úniku a kostrbatém zakončení postaral kapitán Michal Kočí v 68. minutě.

Lipůvka – Vavřinec 6:1 (5:0); 68. Kočí M.; ŽK Suchomel

Kočí R. – Vágner P. – Březina, Nečas A., Suchomel – Nguyen Manh (48. Nečas R.), Kočí M., Kovařík, Fabiánek – Vágner L., Moravec (30. Kakáč, 60. Zouhar)