Proti silnému soupeři předvedl náš oslabený tým bojovný výkon. Ve velmi tvrdém utkání plném osobních soubojů, šli naši chlapci do vedení ve 30. minutě. Michal Kočí zatáhl míč do pokutového území, kde jej domácí obránce atakoval nedovoleně a Michal následnou penaltu proměnil. Byla to první proměněná penalta našich žáků v sezóně.

Po změně stran přidal hned ve 37. minutě přesnou střelou druhý gól Jirka Fabiánek po přihrávce Romana Moravce mladšího. Lipovec ale potvrdil svoje kvality a zatlačil náš tým do defenzívy, která odolávala jen s největší námahou. V 53. minutě se hostím podařilo snížit na 2:1 a z utkání bylo velké drama. Ale nadšeně bojující hráči v čele s výborným gólmanem Radimem Kočím svoje vedení udrželi až do konce a připsali si tři cenné body

VavřinecLipovec 2:1 (1:0); 30. Kočí M., 37. Fabiánek (Moravec)

Kočí R. – Vágner P. – Kovařík, Nečas A., Vágner L. – Nguyen Manh, Kočí M., Zmeko O, Fabiánek – Moravec (68. Zouhar), Zmeko D. (63. Kakáč)