Vyberte stránku

Vavřinec hrál na Lipůvce vyrovnanou partii. V prvním poločase měl možnost skórovat Dvořáček, R. Moravec nastřelil z přímého kopu břevno a Dvořáčkova slibná přihrávka na Přikryla byla příliš dlouhá. Vedení se ale ujali domácí. Nejprve Tomáš Musil zblízka chytil jasný gól, aby ve 32. minutě nešťastný zásah Novotného poslal domácího útočníka mezi naše obránce, jenž sám proti Musilovi nezaváhal.

Po změně stran měl příležitost srovnat Saša Musil, ale nastřelil gólmana. Lipůvka pojistila svoje vedení v 55. minutě po hrubé chybě vavřinecké defenzívy. Domácí hráč byl v pokutovém území úplně sám a střelou k tyči zvýšil na 2:0. V 77. minutě zahrávali domácí standardní situaci a po další hrubé chybě v obraně zvýšili na 3:0. Jinak vyrovnané utkání tak dostalo zcela jednoznačný výsledek.

Lipůvka – Vavřinec 3:0 (1:0); ŽK: Moravec R., Moravec A., Musil A., Přikryl

Sestava Vavřince: Musil T. – Šindelka – Zmeko, Moravec A., Slouka (83. Cupák) – Hrazdíra, Moravec R., Novotný, Musil A. (77. Kakáč) – Přikryl, Dvořáček