Přestože přijeli hosté v kombinované sestavě bez hráčů A týmu, byli od začátku mírně lepším týmem. V koncovce nás zlobili především Janíček a Odehnal, který také ve 26. minutě otevřel skóre. To si naběhl na výborný míč za obranu a Slouka skluzem zasáhl namísto soupeře gólmana Nováka. Pro Slouku smolný zápas skončil ve 35. minutě, když si poranil koleno.

Ani po změně stran se obraz hry nezměnil, našim akcím chyběla finální přihrávka, zakončení a některým hráčům i chuť propotit dres. V 60. minutě si vážně zranil koleno Miloš Dvořáček. Už bez Dvořáčka muži podruhé inkasovali. Do závěrečných minut ale vložili srdce a Roman Přikryl snížil – 1:2. Snad si závěrečné úsilí přenesou i do dalšího utkání.

Vavřinec – Boskovice 1:2 (0:1); 88. Přikryl Roman (Přikryl Radim); Rozhodčí: Novotný, Korbel, Zemánek Diváci – 30

Novák – Moravec, Rybář M., Burget, Slouka (35. Rybář J.) – Vlach, Musil, Přikryl Roman, Cupák (52. Kakáč) – Přikryl Radim, Dvořáček (60. Michlíček)