Navzdory tomu, že kádr týmu mužů čítá 19 hráčů, měli jsme cestovat do Rudice ve 14 lidech. Díky mladické nerozvážnosti, zálibě v alkoholu, lidské hlouposti a blbosti dorazilo do Rudice hráčů pouze 8 a tak nastal velký stres a čirá improvizace při tvorbě sestavy. Pomoci museli dorostenci, kteří jen před půlhodinkou slezli z hřiště v Kotvrdovicích.

Slátaná sestava dostala gól hned v úvodu, Rudice se do nás totiž pustila, tak jak je na jejím domácím hřišti zvykem. V 7. minutě zůstal na hranici vápna volný Zouhar a bylo 1:0. Převaha domácích přinášela sice množství šancí, druhý gól však nikoliv a tak zahrozil náš tým z několika protiútoků. Zaujala střela Romana Přikryla, která jen těsně minula tyč. Ostatní naše šance darmo zmiňovat, scházelo jim zakončení. Přesto se ve 27. minutě prosadil z přímého kopu Roman Přikryl a bylo srovnáno – 1:1.

Po změně stran jsme se překvapivě dostali do několika šancí my, neboť domácí obrana netradičně chybovala, jenže jsme je nedokázali potrestat. Trest v podobě rozhodujícího gólu Rudice na straně druhé ale nepřišel. Rudice nás sice přetlačila, šancí měla až až, ale Kočí při premiéře v týmu mužů chytal dobře. A když v závěru vytáhl gólovou střelu Matušky na roh, odvezli jsme si z Rudice cenný bod.

Rudice – Vavřinec 1:1 (1:1); Góly: 27. Přikryl

Kočí R. – Moravec, Burget, Musil T., Rybář – Vlach (81. Nečas), Hudec (85. Fabiánek Jiří), Roman Přikryl, Manoušek – Dvořáček, Radim Přikryl (88. Kovařík)