\"Vavřinec

Benfika nastoupila proti Lipůvce aktivně a držela míč na svých kopačkách, jenže většina útočných akcí končila na velkém vápně soupeře bez valného zakončení.

Po 20. minutách se ale zrodila gólová akce. Stoper Kakáč poslal dlouhý míč do středu obrany, který Kubík nečekaně sklepl hlavou a překvapené stopery zaskočil Novák – 1:0.

Po gólu předvedli vavřinečtí ještě několik pěkných akcí, které si zasloužily lepší zakončení, přičemž zejména ta Zmekova po gólu doslova volala.

Ve druhé půli na hřiště nastoupila pouze Lipůvka, Vavřinec zůstal myšlenkami někde v šatně. Hosté nám nepůjčili míč, hráli na naší polovině a obrana jen s největšími obtížemi odolávala. Vysvobození přinesly až dvě rychlé akce po půlhodince hry, kdy měli skvělé možnosti Růžička s Novákem, ale neurodilo se.

Na druhé straně udeřilo dvanáct minut před koncem, když si dalekonosnou střelu Valy srazil gólman Kočí do vlastní sítě – 1:1. Ve zbytečně nervózním závěru už gól nepadl.

Benfika – Lipůvka B 1:1 (1:0); Gól: 19. Novák (Kubík); Rozhodčí: Tejkal, Barák, Stloukal, Návštěva: 43 diváků

Sestava: Kočí – Fabiánek Jiří, Rybář M., Kakáč, Vybíhal – Kubík (55. Březina), Fabánek Jan, Vágner, Růžička – Zmeko (72. Slouka), Novák (78. Kovařík)