tj-vavrinec-bVelký debakl uštědřil B-tým Vavřince domácí rezervě Vísek. Poločasové vedení zajistil svou centrostřelou Tomáš Michlíček a po půli se s brankami roztrhl pytel. Kanonýr Marek Hudec vstřelil celkem 5 branek a další gól přidal z přímého kopu Zdeněk Růžička. Soupeř dokázal zaznamenat pouze čestný úspěch.

Úsměvným momentem přispěl k všeobecnému veselí i Lukáš Březina, který všem přítomným předvedl, že i z metru se dá odkrytá branka překopnout (asi to zkoušel trefit „o břevínko“).

Vísky B – Vavřinec B 1:7 (0:1); Góly: 10. Michlíček, 51., 61., 77., 80., 85. Hudec, 79. Růžička; ŽK: Hudec; Rozhodčí: Švanara, Kalas, Suchý

Sestava: Hasoň – Voráč (75. Kolmačka), Michlíček, Vrana, Kakáč P. – Kyzlink (77. Vymazal), Vágner (69. Dvořák), Růžička, Kakáč T.(66. Zouhar) – Březina (60. Kočí M.), Hudec

Trenér: Rybář M., Manoušek