Na hřišti v tabulce druhé Rudice sehráli žáci vyrovnaný zápas, přesto nakonec odešli poraženi.

S uzdraveným Lukášem Březinou v sestavě, ale bez obránců Suchomela a Švancary nastoupili žáci v Rudici. Nepočínali si vůbec špatně, hráli aktivně, nepouštěli domácí do větších šancí a přecházeli do rychlých protiútoků.

Po zásluze se dočkali i gólové odměny. Ve 21. minutě zahrával Březina rohový kop a poslal ho přímo do brány – 0:1. O osm minut později posunul Michal Kočí míč do běhu Nguyen Manhovi, jenž si poradil se dvěma obránci a střelou k pravé tyči zvýšil už na 2:0.

Po změně stran nastoupili domácí jako vyměnění. Nebezpečného Robina Musila vysunuli z obrany na hrot a když jej doplňovali spoluhráči ze záložních pozic, měla naše defenzíva o zábavu postaráno. Musila si přebral Nečas, který jej nestačil bránit ani s největším nasazením a ostatní hráči na tom byli velmi podobně.

Rychlost a technická vyspělost domácích dělala našim hráčům značné problémy. Nikoho tedy nepřekvapilo snížení z kopačky Musila na 1:2, následné vyrovnání Kučery a rozhodující trefa Čechmana. Od větší prohry pak náš tým ochránil gólman Radim Kočí.

RudiceVavřinec 3:2 (0:2); 21. Březina, 28. Nguyen Manh (Kočí M.)

Kočí R. – Vágner P. – Březina, Nečas A., Vágner L., – Nguyen Manh, Kočí M., Fabiánek, Kovařík – Zmeko O. (55. Nečas R.), Moravec (35. Zmeko D., 55. Kakáč)