Před zápasem jsme si dělali naděje na dobrý výsledek a vyrovnanou hru. Plány trenérů však stejně jako v minulém měření sil přeťaly absence hráčů, které skolila nemoc či nachlazení. I tak jsme ale silnému soupeři vzdorovali o mnoho lépe než v Boskovicích a v první půli jsme si vytvořili i několik dobrých příležitostí. Bohužel roh Romče Moravce jen prolétl před odkrytou brankou a neujaly se ani pokusy Dominika Zmeka a Radka Andrlíka.

V poslední minutě první půle jsme dostali gól, když jsme při rohovém kopu špatně obsadili jednoho z hráčů a ten pohotově dopravil míč do sítě. V druhé půli už byl soupeř jednoznačně lepší a naše protiútoky končily hned v zárodku. Posledních deset minut navíc bylo patrné, že většina hráčů odcházela fyzicky. Ze soupeřových šancí, kterých bylo alespoň deset, jsme inkasovali dvě branky. Sami jsme měli ještě dvě šance. Jednu táhlo bratrské duo Moravců, v druhém případě střílel Zmeko. Obě brankář vyrazil na roh. Utkání jsme tedy prohráli 0:3.

Vavřinec – Boskovice 0:3

Sestava: Zouhar, Kakáč, Andrlík, Zmeko, Čachotská, Moravec R., Moravec O., Slouka, Šamalík, Kadlecová, Elisek