Do derby zápasu nastoupili dorostenci oslabeni o zraněného Jirky Fabiánka a nemocného Michala Kočího. V první půli si vytvořili naši hráči mírnou územní převahu, vypracovali si i několik šancí ale zakončili nepřesně nebo příliš slabě. Gól tak přišel až po chybě domácí obrany, když se k míči dostal Březina a Zemach skóroval – 0:1.

Po změně stran se naši hráči přizpůsobili domácím v jejich antifotbalu. Opadlo tempo hry, přibylo tvrdých zákroků, které slabý rozhodčí nechával bez povšimnutí. Za zmínku stojí tvrdé zákroky na gólmana na jedné i druhé straně. Domácí srovnali 13. minut před koncem po rohovém kopu Kuglera skóroval hlavou volný Hasoň – 1:1. V závěru měl rozhodnutí na noze Březina, ale ač osamocen vysoko přestřelil.

Trenérům pak zápas přinesl nepřeberné množství materiálu k přemýšlení. Jak se zdá, hráčům nepřinesl vůbec nic, alespoň to tak vypadalo na úterním tréninku. Jelikož Jirka Fabiánek a Michal Kočí budou chybět opět, dají se očekávat další změny v sestavě. Ta ve Sloupě totiž nebyla vítězná.

Sloup – Vavřinec 1:1 (0:1); 24. Zemach (Březina)

Partyka – Vágner – Nečas A., Cupák, Michlíček – Vybíhal, Zemach, Kocourek (78. Maňoušek), Fabiánek Jan, Manoušek – Březina

Náhradník: Ševčík