Zápas s Drnovicemi se měl původně hrát na Vavřineckou pouť, ale po návrhu Lipůvky a hlasování všech oddílů (výsledk 15:12) bylo 1. kolo odloženo až na 28.9. V ten den byl ale terén nezpůsobilý a tak Fotbalový svaz odložil celé kolo na pátek 8.10.

Díky tomu chyběl v sestavě Roman Přikryl, z Prahy na poslední chvíli přicestovali Dvořáček a Musil, 5 minut před začátkem i Slouka a trenér Štolpa. Utkání tak už vedl nový trenér Radek Majer.

Hosté začali náporem tak, jak napovídalo postavení v tabulce, ale svoje šance postupně zahazovali a tak si chytře naběhl na dlouhý pas Dvořáček, který se mezi stoperem a gólmanem zorientoval nejlépe a skóroval – 1:0. Drnovice nelenily a o pár minut později po naší nedůslednosti v defenzívě a chytrém obloučku srovnaly. Po půlhodince si opět Dvořáček pohrál s dvojicí obránců a střelou k první tyči skóroval – 2:1. Jenže z rozehrávky hosté opět srovnali po našem nedorozumění v obraně. Ve druhé půli jsme měli míč na kopačkách častěji, jenže se nám skórovat nepodařilo. Hosté hrozili z brejků a po jednom takovém odpískal rozhodčí pokutový kop, který Drnovice proměnily – 2:3.

Vavřinec – Drnovice 2:3 (2:2); 7. Dvořáček (Vlach), 37. Dvořáček (Vlach); Rozhodčí: Strya st.; Diváci – 40

Novák – Slouka, Moravec, Burget, Rybář – Cupák (46. Zmeko), Musil, Fabiánek (85. Březina), Vlach (60. Hudec) – Manoušek, Dvořáček