V hlavách našich dorostenců vězela podzimní ostudná porážka od Skalice v poměru 0:14 velmi, velmi dlouho. Přesto nebo možná právě proto odehráli v domácím prostředí proti týmu z popředí tabulky v celku slušný zápas.

Naše hráče trápili především pohybliví a fotbaloví záložníci soupeře, přesto se jim v první půli podařilo skórovat pouze jednou, což nebyl stav se kterým by se nedalo nic dělat. Ve druhé půli ale Skalice předvedla proč je v tabulce tak vysoko a dvěma góly si vedení pojistila.

Naši hráči bohužel nedokázali potrestat troufalost hostujícího gólmana, který na vavřineký šmirgl přijel pouze v trenýrkách s holými koleny! Kocourkův gól v závěru utkání pouze kosmeticky upravil konečný stav na 1:3

Vavřinec – Skalice 1:3 (0:1); 88. Kocourek

Suchomel – Vágner – Nečas A., Nečas P., Michlíček – Kočí, Fabiánek, Zemach, Ševčík – Kocourek, Musil