Dorost vstoupil do zápasu velmi aktivně. Hráči příkladně bojovali, soupeře předčili nasazením, agresivitou i fotbalovostí. Již v 15. minutě otevřel skóre po vtipném obloučku vynikající Kočí. Ve 30. minutě zvýšil po standardní situaci kapitán Kocourek na 2:0. Hned po změně stran zatáhl míč po pravé straně Kocourek, Kočí centrovaný míč přizvedl a Fabiánek skóroval – 3:0. V 65. minutě zakroutil Březina přímý kop rovnou pod břevno – 4:0. Výsledek zápasu uzavřel pět minut před koncem po standardní situaci lehkonohý Cupák.

VavřinecLysice 5:0 (3:0); 15. Kočí; 30. Kocourek, 46. Fabiánek, 65. Březina, 85. Cupák; ŽK: Kozák

Suchomel – Vágner – Březina, Michlíček, Kozák – Kocourek, Cupák, Zemach Nečas P. – Kočí (85. Ševčík), Fabiánek (77. Švancara)