V 15. kole jsme zavítali na hřiště Rájce. Soupeř se v letošní sezóně pohybuje v druhé polovině tabulky, a proto jsme očekávali vyrovnanější fotbal. Celý zápas byl hodně přerušován rozhodčím, který si nenechal nic líbit. Znát to bylo i neobvyklím počtem žlutých karet.

Hned v úvodu zápasu začal soupeř útočným tlakem. Již v 5. minutě zápasu po špatné domluvě našeho stopera s brankářem musel Honza zakročit nedovoleně a kopala se penalta – 1:0. Tento gól nastartoval Rájec ještě víc ke hře. Domácí tým hrál kombinační hru předeším v záloze a po pravé straně, kde si útočník dělal s obráncem Vágnerem co chtěl. Většina první půle se tudíž odehrávala na naší půli. Soupeř postupně navyšoval skóre, které se zastavilo koncem poločasu až na čísle 5. Jediná z větších šancí na naší straně byla zastavena ofsajdovou signalizací.

Po změně stran jsme zvolili záměnu brankáře. Změna hru viditelně oživila. Náš tým začal hrát vyrovnanou hru. Největší závany do domácí obrany začala dělat dvojice Polák, Přikryl. I tato dvojice se v 60. minutě postarala o náš jediný gól. Po skvělé nabídce Poláka se dostal Přikryl za obranu a tah na bránu nezastavil ani domácí brankář.

Během druhé půle jsme si vypracovali ještě několik šancí, které končili jen na domácí obraně. Rájec svou hrou jen jistili výsledek. Několik šancí zlikvidoval Michal Přikryl, který se ukázal jako dobrá náhrada mezi tyče. Pár minut před koncem se podařilo přece jen soupeři skórovat a tím i pojistit výhru na konečných – 6:1.

Rájec Jestřebí – Vavřinec 6:1 (5:0); Přikryl J.(Polák) žk: Přikryl, Kovařík

Přikryl J. – Kovařík – Andrlík, Šebela, Vágner – Přikryl M., Veselý, Kováč, Moravec R. – Polák , Němec O.

Střídali: Fabiánek, Hruška, Němec D., Šindelka