Hned ve svém druhém utkání dokázali naši přípravkáři na domácím hřišti porazit Adamov. Ten sice přijel v roli favorita, ale od prvních chvil se ukazovalo, že papírové předpoklady na hřišti nerozhodují. Vavřinečtí povzbuzováni četnými fandy nadšeně bojovali, a dlouho drželi čisté konto. V závru první půle pak udeřili na druhé straně. Ondřej Zmeko se pokoušel před brankou najít volného Romana Moravce, jenž míč minul. Na minelu už nedokázal jinak bezchybný brankář hostí zareagovat – 1:0!

Ve druhé půli se chopil taktovky Adamov, ale nebyl se schopen dotat k brance a své akce nezakončoval přesně. Vavřinci se k perfektnímu výkonu rozehráli obránci Petr Kakáč a Dominik Zmeko a táhli ofenzivní akce domácího týmu. Na jejich konci stál ve druhé půli zejmnéna Ondra Zmeko, kterého ale vychytal hostující gólman.

Chlapci bojovným výkonem těsné, ale zasloužené vítězství udrželi. Po utkání následovalo slavnostní focení, nutná děkovačka a mohutný aplaus přihlížejících fandů.

VavřinecAdamov 1:0 (1:0); Zmeko O.

Šindelka – Andrlík, Zmeko D., Kakáč, Hruška, Kadlec, Zmeko O., Moravec R., Zouhar, Nečas, Moravec O.