I podruhé si na domácím hřišti poradili naši nejmenší se silným Adamovem a zvítězili 4:2.

V první půli na svého soupeře vlétli naši borci jak velká voda a měli častěji míč na svých kopačkách. Výsledkem byl brzký gól, když si hostující zadáci srazili do vlastní sítě střelu Romana Moravce – 1:0.

Po něm zvyšoval na 2:0 kapitán Ondřej Zmeko, jenže hosté se dokázali vrátit do zápasu a snížili na 2:1. Ještě do přestávky ale přidal uklidňující gól Ondra Zmeko.

Po změně stran domácí přípravkáři polevili a Adamov je v podstatě nepustil na svou polovinu hřiště. Za svou snahu byli hosté odměněni gólem na 3:2 a zdálo se, že je pouze otázkou času, kdy srovnají.

Vavřinecká obrana ale odolala anebo nenašli adamovští dostatek klidu v koncovce. Domácí hrozili z rychlých brejků, které však neměly potřebný gólový efekt. Naštěstí několik minut před koncem pojistil vedení Ondřej Zmeko dobře zahranou standartní situací – 4:2.

Vavřinec – Adamov 4:2 (3:1); 3x Zmeko Ondřej, Moravec Roman

Šindelka – Kakáč, Andrlík, Zmeko D. – Kadlec, Zmeko O., Kováč – Moravec R.

Střídající: Blažek

Nenastoupili: Zouhar, Nečas R., Polák, Pavlíček, Hruška R., Blažek, Moravec O., Kadlecová