Vyberte stránku

Vavřinec nezačal v Kunštátu špatně a prvních 20 minut bylo více než vyrovnaných. Pak byl ale donucen kvůli zdravotním komplikacím střídat Šindelka a domácí začali mít navrch.

Poprvé zahrozili v 24. minutě z rychlého protiútoku po naší špatně zahrané standartní situaci, ale Musil reflexivně vyrazil. Domácí hráči si ve 35. počínali při standartní situaci malinko lépe a přesný centr skončil po prudké hlavičce v naší síti.

V samém závěru prvního poločasu přizvedl A. Musil centrovaný míč, jenž dopadl přímo k volnému domácímu útočníkovi, který se v jasné pozici nemýlil – 2:0.

Na začátku druhé půle chyboval domácí stoper a v rychlém protiútoku si dvojice Přikryl – Dvořáček vynutila pokutový kop. Ten s přehledem proměnil Jan Konečný.

Kontaktní branka přiměla domácí k vyšší aktivitě. Výsledkem byla územní převaha, následně ve 53. minutě střela do tyče a jen o chvíli později těsně vedle. Ojedinělou příležitostí Vavřince byla dalekonosná střela Vybíhala v 67. minutě, ale ani ta se mezi tyče nevešla.

Na druhé straně přidali domácí další gól, když tečovaná střela zapadla k tyči za bezmocného Musila. A to ještě nebyl vlastním gólům konec, v 75. minutě nešťastně zavěsil do vlastní sítě Aleš Vágner.