Derby utkání mělo svižný začátek. Už v první minutě odcentroval z pravé strany Michal Kočí a míč dopravil do sítě Vítek Kovařík – 1:0.

Neuběhly ale ani dvě minuty a hosté ze Sloupu dokázali vyrovnat. Při standartní situaci přizvedl centrovaný míč Petr Vágner přímo k nehlídaným nabíhajícím hostím – 1:1.

Vavřinec měl územní převahu. Záloha přehrávala své protivníky a nebezpečného Pospíšila přikryl výborný Antonín Nečas. Trvalo ale téměř půl hodiny, než domácí dokázali svou územní převahu přetavit v branku. To běžela 29. minuta a Petr Vágner vysunul Thanga Nguyen Manha a bylo to 2:1. Jen o dvě minuty později našel Nguyen Manh Fabiánka, jenž se opět nemýlil – 3:1.

I po změně stran si udržovali naši hráči územní převahu, ale z přehršle vyložených brankových příležitostí dokázali využít jen jedinou. Ve 42 minutě Březina nacentroval před bránu míč, který gólman vyrazil do břevna, odkud se dostal k dobíhajícímu Thangovi – 4:1.

Vavřinec – Sloup 4:1 (3:1); 1. Kovařík (Kočí M.), 29. Nguyen Manh (Vágner P.), 31. Fabiánek (Nguyen Manh), 42. Nguyen Manh (Březina)

Kočí R. – Vágner P. – Březina, Nečas A., Vágner L. – Nguyen Manh, Kočí M., Kovařík, Fabiánek – Zmeko O., Moravec (60. Nečas R.)