Vítěznou premiéru má za sebou náš dorost. Od první minuty bylo na hráčích vidět, že nechtějí z Ráječka odjet s prázdnou a do svého soupeře se pustili s nasazením a agresiviou. Byli lepší v pohybu s míčem i bez a dostávali domácí pod tlak. Po necelé čtvrthodince hry faulovali domácí Honzu Fabiánka a trestný kop z levé strany poslal Březina s pomocí teči ve zdi do branky – 0:1. Do přestávky už se žádný posun ve skóre nekonal, neboť Březina byl v offsidovém postavení pohříchu častěji než Ruud van Nistelrooy nebo měl vychýlenou mušku. Svoje možnosti neproměnil ani druhý forvard Kočí.

Po změně stran pokračoval dobrý výkon, který hned po pár minutách korunoval dalším gólem kapitán Radim Manoušek. Jeho pokus o přihrávku Michalovi Kočímu se mu vrátil k nohám a jeho přesná a tvrdá střela skončila v síti – 0:2. Jen po chvíli následovala další gólová akce. Další přisunutí od Kočího si tentokrát zpracoval Březina a po elegantní otočce skóroval podruhé v zápase – 0:3. Svižnou čtvrhodinku završila spolupráce Honza Fabiánek – Vlasta Zemach. Prvně jmenovaný včas rozehrál přímý kop a Vlasta díky rychlému náběhu překvapil obranu a z prvního doteku poslal míč okolo bezmocného brankáře domácích – 0:4.

Za rozhodnutého stavu chlapci malinko polevili v koncentraci a přestože dál předváděli pohlednou kopanou, ve směru dozadu nebyli tak důslední, čehož dokázali domácí dvakrát využít. Nic to ale nemohlo změnit na našem zaslouženém vítězství, ve zřejmě nejlepším výkonu vavřineckého dorostu. Tým totiž fungoval od gólmana až po útok. Svým zřejmě nejlepším výkonem v dorostu pak zaujal bek Tomáš Michlíček.

Ráječko – Vavřinec 2:4 (0:1); 13. Březina, 48. Manoušek (Kočí), 50. Březina (Kočí), 53. Zemach (Fabiánek Jan)

Sestava: Partyka – Vágner – Nečas A., Fabiánek Jiří (55. Kocourek), Michlíček – Cupák, Manoušek, Zemach, Fabiánek Jan – Březina, Kočí (70. Vybíhal J.)

Trenéři: Manoušek R., Musil T., Štolpa R.