Ostrov přicestoval na zápas v nekompletní sestavě a tak v jejich dresu nastoupil Ivo Cupák a Pavel Zmeko. Jediným střídajícím hráčem tak byl Honza Fabiánek.

Přestože náš tým nastoupil v podstatě v kompletní sestavě, územní převahu měli ostrovští. V počátku se nám dařilo z obranného bloku přecházet do rychlých kontrů a jeden z nich již v 5. minutě zakončil Burget, když z pravé strany centroval Radim Přikryl – 0:1. S přibývajícím časem ale naše kombinace vázla a směrem dopředu jsme byli nebezpeční méně a méně.

Po změně stran a změnách v sestavě se hra více vyrovnala, ale šancí bylo na obou stranách poskrovnu. Po čtvrthodince se útočník Ostrova obtočil kolem Slouky a vyrovnal – 1:1. Po půlhodince si napravo od pokutového území pomohl faulem Rybář a následný přímý kop skončil v brance 2:1. V závěru zápasu přidal třetí trefu soupeře Ivo Cupák – 3:1.

Shrnuto a podtrženo. Náš výkon byl ještě slabší než v prvním přípravném zápase a přestože byl průběh zápasu vyrovnaný, Ostrov zvítězil zaslouženě.

Další přípravný zápas je 27. února ve 20 hodin na UMT v Boskovicích proti Rozstání.

Ostrov – Vavřinec 3:1 (0:1); 5. Burget (Přikryl Radim)

1. půle : Novák – Slouka, Rybář M., Musil T., Michlíček – Moravec, Burget, Musil A., Sáňka – Přikryl Roman, Přikryl Radim

2. půle : Novák – Slouka, Rybář M., Burget, Michlíček – Musil T., Moravec, Fabiánek Jan, Přikryl Roman – Sáňka, Přikryl Radim