Už ve čtvrté minutě domácí zahrozili, ale pro naši obranu to nebylo dostatečné varování neboť o chvíli později skórovali. Po centru ze strany se na penaltě ocitl osamocený hráč – 1:0. Několik minut poté zahrozil dalekonosnou střelou Moravec. Další šanci měl Radim Přikryl jenž se probil až před gólmana, ale v rozhodující chvíli si míč ukopl. To domácí se nemýlili a po našem špatném bránění ve středu pole zvýšili vedení – 2:0. Z toho se ale neradovali dlouho. I oni chybovali v obraně a Hudec trestal – 2:1.

Po změně stran převaha Lipovce pokračovala, někteří naši hráči nenastoupili zcela zdraví a tak jim docházely síly. Přesto po standartní situaci srovnal tečovanou střelou Burget – 2:2. Tlak Lipovce se stupňoval. Do brejku mohl uniknout po Hudcově přihrávce Radim Přikryl, ale míč si špatně zpracoval a soupeři ho dostihli. Jen pár minut před koncem domácí po autovém vhazování rozhodli zápas ve svůj prospěch.

Lipovec – Vavřinec 3:2 (2:1); 30. Hudec, 56. Burget (Přikryl Radim); ŽK: Michlíček, Manoušek, Přikryl Radim

Musil – Slouka (75. Kočí M.), Burget, Přikryl Ro, Michlíček – Cupák, Moravec, Fabiánek, Manoušek – Hudec, Ra. Přikryl